KLUB BOOKOWSKIEGO


Czy masz czasem wrażenie, że w twoim życiu czegoś brakuje?

Czy odczuwasz w  sobie pustkę, której w żaden sposób nie jesteś w stanie zapełnić?

Czy czujesz, że nie osiągniesz spełnienia, dopóki nie odkryjesz źródła tej bezdennej otchłani pożerającej twoją najgłębsze jestestwo?

Niestety nie możemy Ci pomóc. Ale zamiast tego proponujemy Ci kolejny program lojalnościowy, do którego możesz dołączyć! Ale obiecujemy, że będzie fajnie! Naprawdę. 

Poznaj Klub Bookowskiego i odkryj, że sprawi on, że kupisz jeszcze więcej książek!

Jeśli nie najbardziej prestiżowy, to pewnie jeden z bardziej śmiechowych klubów, do jakich możesz należeć. Progi wtajemniczenia, tajne rytuały, wyuzdane orgie, ukryte symbole, przelewanie pieniędzy do najwyżej postawionego Klubowicza – żadnej z tych rzeczy u nas nie ma. Są za to:

  1. Vipowska grupa na Facebooku, na której znajdziesz jeszcze więcej książkowych memów, płomiennych dyskusji o rynku, literackiego chwalipięctwa i oczywiście gorzkich żali dotyczących kondycji księgarstwa w naszym smutnym kraju. 
  2. Personalizowane rabaty. Tylko na najlepsze i najfajniejsze (naszym zdaniem) książki.
  3. Ekskluzywne spotkania z gośćmi specjalnymi i księgarzami. 
  4. Program punktowy, czyli to, co każdy konsument lubi najbardziej. Zbierz 9 pieczątek, żeby za dziesiątą otrzymać od nas <WOW!> DARMOWĄ KSIĄŻKĘ!!!!* <WOW!>
  5. Comiesięczny newsletter, który wyląduje w Twoim spamie lub zakładce “oferty”, ale który będzie tak świetnie napisany, że specjalnie będziesz szukać go wśród maili od Decathlonu, Bookingu i jakiejś dziwnej strony, na którą zapisałeś/łaś się 13 lat temu, żeby dostać zniżkę 10% na pierwsze zakupy (z której nigdy nie skorzystałeś/łaś.
  6. Konkursy dla Klubowiczów, w których do wygrania będą różne, pewnie dosyć dziwne nagrody. 
  7. Różne inne rzeczy, na które będziemy wpadać z biegiem czasu, a które na razie drzemią w zakamarkach naszego umysłu. Jak to mówią księgarze: “shelf is (not) the limit”. 

Prawda, że kuszące?

Wystarczy, że zrobisz u nas zakupy za min. 100 zł, co aktualnie nie jest żadnym problemem, bo w dzisiejszych czasach, to standardowa cena za dwie książki i złożysz nam ofiarę ze swojego maila. I już. Zostałeś Członkiem Ezoterycznego Klubu Bookowskiego. Gratulacje!

*dowolnie wybrany tytuł nie droższy niż 60 zł